Narva mnt 120, Tallinn 10127, Eesti

Täiusliku une saladus – see on Joutsen!

1 Dec

Täiusliku une saladus – see on Joutsen!

Pean ausalt üles tunnistama, et mul on üks kiiks. Mulle meeldib end magama minnes mähkida pehme ja hästi sooja teki sisse, nii et vaid ninaots ja varbad välja paistavad, ning selleks, et unekvaliteet oleks eriliselt hea, peab padi olema mugav ja kvaliteetne. Pikematele reisidele võtan ma võimalusel oma padja kaasa, sest minu jaoks ei ole midagi hullemat kui rikutud puhkus, mis on tingitud halvasti magamisest.

comfortable soft pillows on the bed, white

Korralikud tekid ja padjad on olulised! Ja kus saaks nad olla veel olulisemad kui hotellis. Ükskõik, kas hotellis ööbimise eesmärk on puhkus või töö, on hea uni ja hommikul väljapuhanuna ärkamine ühtemoodi oluline. Oru hotellis tahame, et meie külalised tunneks end nagu oma teises kodus ja just seepärast oleme panustanud kvaliteetsetesse tekkidesse ja patjadesse. Kõikides numbritubades on nüüd Joutseni tekid-padjad. Igale kliendile on kaks patja, et ikka mõnusam oleks.

White pillows. Isolated

Joutseni näol on tegemist pereettevõttega, mis sai alguse 1936. aastal, kui Marius Pedersenile tuli äriidee, nähes oma naist Saimat saunas sulgi pesemas. Üsna pea oli äriga seotud kogu pere. Juba siis mõistis ettevõtte asutaja Marius, et ettevõtte edu aluseks saavad olla vaid oskused, kvaliteet ja suurepärane klienditeenindus. Nendele alustele tugineb ettevõte ka tänasel päeval. Maailma kõige põhjapoolsema suletoodete tootjana hindab Joutsen põhjamaist elustiili ja loodust – just nii, nagu ei tehta järeleandmisi looduses, ei tehta neid ka Joutsenis.

joutsen_logo

Võiksin sellest sümpaatsest pereettevõttest ja nende toodetest veelgi rääkida, kuid teate ju küll ütlust, et oma silm on kuningas. Siinkohal laiendaksin seda ja ütlen, et oma keha on kuninganna. Täiusliku une saladuse jälile saad sa meie juures ööbides.