Narva mnt 120, Tallinn 10127, Eesti

Sõbrapäev

Valentines Day
13 Feb

Sõbrapäev

Mulle meeldib, et Eestis on Valentinipäev tuntud ka Sõbrapäevana. Mitte igaühel ei ole ehk varnast võtta „Valentine“ ja „Valentiinasid“, sõpru aga on meil kõigil ning sõpruse tunnustamine on minu meelest üks armas tegu. Pealegi on ju teada-tuntud tõde, et meie elukaaslased ja abikaasad on tihti meie parimad sõbrad. Kui peres on juba ka lapsed, siis mulle meeldib, et Valentinipäeval ei pea neid „jalust ära“ ajama, vaid saab ühiselt pidada ka Sõbrapäeva.

Kuhu ma selle sissejuhatusega jõuda tahan? Eelmise aasta lõpus tegime loosimise, mille võitja sai meie juurde hotelli puhkust nautima tulla. Auhinna võitja Merilin oli õnnelik, et loosiõnn just talle naeratas – oligi põhjus kohe lähenevat pulma-aastapäeva tähistama tulla.

Kui hiljem temalt küsisin, kuidas nad puhkusega rahule jäid, vastas ta, et nad jäid väga rahule ja eriti jäid rahule nende kaks last, kes samuti kaasa võeti. Minu meelest oli see nii armas, et vanemad ei suhtunudki võidetud auhinda kui „väljateenitud puhkusesse iseendale“ – nii me lapsevanemad ju oma väikeseid hotellipõgenemisi tihti nimetame – vaid muutsid selle retke perepuhkuseks. Lapsed olid lummatud akvaariumist ja joonistamisnurgakesest, vanemad hommikusöögist. Minule endale tegi aga erilist rõõmu, et nii Merilin kui tema abikaasa kiitsid eraldi meie tekke ja patju, need olla olnud pehmed kui pilved. Eelmises postituses sai just sel teemal kirjutatud ja rõõm oli kuulda, et kliendid seda tähele panevad.

Tulles loo algusesse tagasi – kohe-kohe on Valentini- ehk Sõbrapäev uksele koputamas. Sotsiaalmeedias tehakse nii naistele kui meestele juba vihjeid, mida kinkida ja mida kingiks oodatakse. Ka meie omaltpoolt anname teile vihje: võtke lapsed ja abikaasa või elukaaslane kaasa ning kinkige endale üks tore Sõbrapäev meie juures. Viivitage hommikul väljaregistreerimisega niikaua kui vähegi võimalk ja lihtsalt nautige killukest puhkust keset töönädalat. Aeg-ajalt on see ju ometi lubatud?