Narva mnt 120, Tallinn 10127, Eesti

Pardiralli 2016

8 Jun

Pardiralli 2016

Veel mõned aastad tagasi seostus kollane vannipardike mulle eeskätt multikast „Rapuntsel” tuntud Kaisupardikese nime kandva lokaaliga. Teate küll, see koht, kus lauldi unistustest. Tänaseks päevaks seostub see aga eeskätt Pardiralliga.

Pardiralli on 2014. aastal Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) poolt ellu kutsutud heategevuslik üritus – kummipartide võistuujumine, mille eesmärgiks on teadvustada vähihaigete laste ja nende perede olukorda. Aga seda te juba teadsite, eks? Ilmselt ei leidu tänasel päeval enam kedagi, kes sellest imelise eesmärgiga meelelahutuslikust üritusest midagi kuulnud poleks.

 

background

 

Pardiralli 2016 toimub laupäeval, 11. juunil Kadrioru pargis. Sel aastal korraldatakse üritust koostöös SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondiga, et koguda vahendeid EVLVL-i poolt rajatud vähihaigete laste ja nende perede tugikeskuse teenuste pakkumiseks ning raskelt haigetele lastele ravitoidusegude võimaldamiseks.

Ravitoidusegud on hädavajalikud raskelt haigetele lastele, kes erinevatel põhjustel ei saa tavatoitu tarbida või sellest kätte vajalikke toitaineid. See hõlmab nii lapsi, kes ei ole võimelised suu kaudu toituma ja kellele manustatakse toitu sondiga, kui ka neid, kes vajavad positiivse kaaluiibe säilitamiseks kõrgekalorilist vedeltoitu. Spetsiaalne toidusegupulber tagab lapsele kaloraaži, toitained ja vitamiinid, mida ta vajab eakohaseks kasvuks ja arenguks. Mõningatel juhtudel tuleb toidusegu kasutada elu lõpuni, teistel juhtudel vajatakse seda aga ajutiselt, näiteks enne või pärast operatsiooni. Lisaks sellele, et toidusegu tarbimine annab rasket haigust põdevale lapsele jõudu haigusega toimetulekuks, on sellel positiivne mõju ka ravitulemustele.

Kui olete hetkel Tallinnas hotelli otsingutel, siis siin on üks hea põhjus, miks ööbimiseks valida just nimelt Oru hotell. Oru hotell on sel aastal Pardiralli kuldsponsor ning annetab 1.06.11.06.2016 igalt sinu ööbitud ja juba tasutud öölt 2 eurot PARDIRALLI heategevusele.

Tulge meile külla, võtke 11. juunil osa meelelahutuslikust heategevusüritusest Kadrioru pargis ning toetame üheskoos neid, kes seda vajavad!