Narva mnt 120, Tallinn 10127, Eesti

Mida unustatakse hotellidesse?

19 Sep

Mida unustatakse hotellidesse?

On üsna tavaline, et külastaja unustab hotelli oma prillid või pooliku šampooni, aga on ette tulnud ka juhuseid, kus hotelli on unustatud näiteks kohver täis teemante.

Oru hotellil on kombeks ise klientidega ühendust võtta, kuid võite alati helistada meie vastuvõttu numbril +372 60 33 300 kui avastate, et midagi on maha ununenud. Väga markantseid leide meie hotellis õnneks või kahjuks polegi olnud.

Kas kujutate ette, et unustate reisides kaasa pakkida oma lemmiklooma? Just nii juhtus Šotimaal, kus töötajad leidsid mahajäetuna väikese õnnetu Šetlandi poni.

Budapestis leiti hotellist kotitäis tigusid. Nimelt oli üks külastaja terve oma puhkuse veetnud tigusid korjates, ent lahkudes unustas need maha.

Kui hotellitöötaja avastab mahajäetud kohvri, siis ta ei eelda, et seal sees võiks olla hunnik kunstjalgu, igale paarile ka sobivad jalanõud kaasas.

Ühte Suurbritannia hotelli unustati maha näiteks rinnaimplantaadid.

Kõige rohkem unustatakse hotellidesse raamatuid. 2013. aastal unustati Travellodge’i keti hotellidesse maha kokku 7000 „Viiekümne halli varjundi“ eksemplari.

Essexis leidis hotellitöötaja tuba koristama minnes eest aga spreipäevitamiseks mõeldud kabiini. Nimelt oli üks tüdrukuteõhtu nii rajuks läinud, et lahkudes unustati oma kraam kaasa pakkida. Ikka juhtub.

Kas Teie olete kunagi midagi hotelli unustanud?