Narva mnt 120, Tallinn 10127, Eesti

Mida te mäletate aastast 2002?

19 May

Mida te mäletate aastast 2002?

Mida te mäletate aastast 2002? Kas mäletate, et Eurovisioon korraldati sel aastal just Tallinnas?

Või et Nokia tutvustas uusi mudeleid 6310, 9210, 3410 ja 3510, millest viimane toetas ka multimeedia sõnumite saatmist? Aga muusika edetabeleid mäletate? Missy Elliotti ja Nellyt või Eminemi, kes oma lauludega tabelite esiotsad vallutasid?

See kõik oli 15 aastat tagasi.

Ühtepidi nii lähedal, samas nii kaugel. Kõik ülaltoodud asjad kõlavad meile tuttavalt, kui keegi neid mainib. Kui aga keegi ütleb, et see oli 15 aastat tagasi, kergitab osa meist kulmu ja küsib, et kuidas nii, see oli ju justkui eile. Teine osa meist kergitab ka kulmu, kuid sellepärast, et see kõik tundub juba nii pikka aega tagasi. Võta sa siis kinni, kummal õigus on. Kas 15 aastat on pikk või lühike aeg?

Miks ma sellest kõigest räägin?

Vaadake, 15 aastat juhtus veel midagi. 15 aastat tagasi tegi uksed lahti üks hotell. Kas oskate aimata, mis hotell? Kas ütlesite, et see asub Kadriorus? Lauluväljaku külje all? Olete õigel teel.

See hotell, mis 15 aastat tagasi oma uksed avas, oli tõesti Oru hotell. Minu ja paljude teiste teine kodu. Tilluke, aga hubane, püsiklientide südamed võitnud ning uute klientide südamesse pugemas.

Aitäh kõikidele, kes on kaasa aidanud sellele, et saame sel kuul pidada väärikat sünnipäeva!