Narva mnt 120, Tallinn 10127, Eesti

Meie jääme

31 Jul

Meie jääme

Kujutage ette, tänavu osales XII noorte laulu- ja tantsupeol „Mina jään“ ühtekokku 26 000 lauljat ja muusikut ja pealtvaatajaid oli enam kui 70 000. Kujutage ette seda massi. Kujutage ette seda laulukaaretäit inimest. Ja nüüd korrutage see laulukaare alune rahvaarv kahekümnega…

See teeb kokku üle poole miljoni! Justnimelt 503 534 inimest on aastate jooksul leidnud tee meie majja. Oru hotell on olnud avatud aastast 2002, mil toimus IX koolinoorte laulu- ja tantsupidu. Toona oli lauljaid 19 000.

Kusjuures, nii nagu on kasvanud laulupidu, on kasvanud ka meie maja külastavate inimeste arv. Meie jääme.

Üheskoos lauljate ja tantsijatega oleme ka meie olnud alati rõõmsad, kui Lauluväljak täitub laulvate eestlastega. Mõnus on aknad lahti teha ja kogu seda melu enda majja saada.

Meie kliendid juba teavad, kui meil, siis pidu. Aga mitte alati. Iga päev ei ole Lauluväljak täis muusikuid, lauljaid või pillimehi. On ka vaiksemaid päevi, kui Lauluväljakule saab lihtsalt jalutama minna, või talvel kelgutama, või laulukaare alla kiikuma…

Kui te pole Oru Hotelli veel jõudnud, siis nüüd on aeg sammud siia poole seada, sest meil on midagi kõigile – lastele, kunstihuvilistele, romantikutele, ärimeestele, niisama lõõgastuda soovijatele – tutvu meie pakketidega siin!

Kohtumiseni! Kui mitte enne, siis 5-7. juuli 2019 toimub taas üldlaulupidu. Noori näeb taas viie aasta pärast!