Narva mnt 120, Tallinn 10127, Eesti

Majutus

Kõikides tubades on kvaliteetne mööbel nõudlikule külastajale. SGL tubades 120 x 200 cm voodi. Teie käsutuses on konditsioneer, föön, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus ja dušš. Tubades tasuta Interneti ühendus WiFi. Osad toad on avarate rõdudega.
Kõikides tubades on kvaliteetne mööbel nõudlikule külastajale. DBL tubades on lai voodi 180 x 200 cm Teie käsutuses on konditsioneer, föön, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus ja dušš. Tubades tasuta Interneti ühendus WiFi.
Kõikides tubades on kvaliteetne mööbel nõudlikule külastajale. Standard tubades 90 x 200 cm voodid. Teie käsutuses on konditsioneer, föön, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus ja dušš. Tubades tasuta Interneti ühendus WiFi. Lisavoodi võimalus.
Kõikides tubades on kvaliteetne mööbel nõudlikule külastajale. Standard tubades kolm või neli 90 x 200 cm voodit. Teie käsutuses on konditsioneer, föön, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus. Tubades dušš või vann. Tubades tasuta Interneti ühendus WiFi.
Kõikides tubades on kvaliteetne mööbel nõudlikule külastajale. Toas on üks lai 180 x 200 cm voodi ja üks narivoodi. Tubades on olemas föön, konditsioneer, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus. Tubades dušš. Tubades tasuta Interneti ühendus WiFi.
Kõikides tubades on kvaliteetne mööbel nõudlikule külastajale. Avar numbrituba vanniga. Teie käsutuses on konditsioneer, külmik, föön, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus. Tubades tasuta Interneti ühendus WiFi. Lisavoodi võimalus.
Kahetoalises luksuslikus numbritoas on uus kvaliteetne mööbel nõudlikule külastajale. Magamistoas kõrge voodi 200 x 160 cm. Teie käsutuses on konditsioneer, föön, LCD-televiisor magamistoas ja elutoas, otsevalimisega telefon, töölaud, külmik ja saun kuni 4-le inimesele. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus ja dušš. Tasuta Interneti ühendus WiFi. Lisavoodi võimalus.
Uus luksuslik numbrituba kööginurgaga. Magamistuba eraldatud elutoast. kõrge voodi 200 x 180cm, lisaks 2 lahtikäivat diivanvoodit. Teie käsutuses on konditsioneer, föön, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus ja dušš. Tubades tasuta Interneti ühendus WiFi. Lisavoodi võimalus
Uus luksuslik kahetoaline mullivanniga ja merevaatega numbrituba . Avatud kööginurk , kohvi ja tee valmistamise võimalus, mikrouun. Magamistoas kõrge voodi 200 x 180cm. Teie käsutuses on konditsioneer, föön, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud, külmik. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus ja dušš. Tasuta Interneti ühendus WiFi. Lisavoodi võimalus.