Narva mnt 120, Tallinn 10127, Eesti

Hotellist

Oru Hotel Superior ***

Võluvalt väike ja maitsekas Oru hotell Superior*** asub Kadrioru pargi serval, mere lähedal ja eestlastele väga olulise paiga – Lauluväljaku – vahetus naabruses. Tallinna vanalinn ning kaubandus- ja ärikeskused jäävad vaid 10-minutilise autosõidu kaugusele.

Hotellis on 50 mugavat numbrituba, nende hulgas sviit saunaga, apartment-tuba, tuba mullivanniga, toad peredele. Igas numbritoas on konditsioneer, telefon, sat-TV, WC ja vanniga või dušiga vannituba. Eraldi toad allergikutele ja invaliididele. Kogu hotellis on traadita interneti leviala.

Hotelli restoranis pakume külastajatele rikkalikku hommikusööki buffet-lauas. Alates kell 11:00 ootame Teid nautima suurepäraseid roogi meie A´la carte menüüst.

Pakume võimalust korraldada meie hubases banketisaalis või avara vaatega restoranis sünnipäevi, pulmapidusid ja muid tähtpäevi nii suuremale kui väiksemale seltskonnale. Hotellis on kaks hästi varustatud koolitusruumi, kus saab korraldada koolitusi ja konverentse

Hotellis Oru töötab kaks ilusalongi

Vahemaad

Lauluväljak: 20 m
Meri: 300 m
Kadrioru park: 10 m
Tallinna vanalinn: 3,5 km
Tallinna Lennujaam: 6 km
Autobussijaam: 5 km
Rongijaam: 5 km

Klientide arvamus

Puhtus
Hubasus
Asukoht
Mugavused
Personal
Hinna ja kvaliteedi suhe
Tasuta WIFI

Oru Hotell Superior*** on mõelnud oma külaliste heaolule ning pakume nüüdsest külastajatele patjade valikut, et hästi välja puhata just sellel padjal, mis teile sobiv. Lisaks oleme tugevdanud tubadevahelist heliisolatsiooni, et tagada suurem privaatsus.